آموزش و راهنمایی

راهنمای ساخت اپلیکیشن
 • به اپینواستودیو خوش آمدید! در صورتی که برای فروشگاه و سایت خود نیاز به اپلیکیشن دارید این بخش میتواند برای شروع به شما کمک کند.

ثبت نام

 • بر روی دکمه ورود/ثبت نام دربالا سمت چپ سایت کلیک کرده تا وارد صفحه لاگین شوید و در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده‌اید در پائین صفحه ورود بر روی ثبت نام کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید سپس اطلاعات ثبت نام را وارد کنید و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
  signup

انتخاب، ثبت/خرید برنامه

 • از طریق دکمه برنامه جدید در پنل کاربری یا دکمه شروع در صفحه اول سایت وارد صفحه برنامه شده و از طریق دکمه سفارش و انتخاب لایسنس مورد نطر خود وارد صفحه صورتحساب خرید خود شوید و برنامه خود را ثبت کنید.

  order

  invoice

ثبت اطلاعات و دانلود

 • پس از سفارش خود وارد صفحه برنامه‌های من در پنل کاربری خود میشود با انتخاب برنامه خود وارد صفحه برنامه سفارش داده خود خواهید شد و با وارد کردن اطلاعات برنامه و ذخیره آن قادر به ساخت و دانلود برنامه خواهید بود.

  my-apps

  شناسه برنامه و دامنه‌ایی که وارد میکنید و برنامه به آن متصل میشود غیرقابل تغییر میباشد مگر بنا به شرایطی خاص و در صورت تائید از طرف تیم اپینو استودیو از طریق درخواست با تیکت تغییر داده خواهد شد. بقیه موارد در هر زمانی قابل تغییر میباشد

  app-details


  پس از ذخیره اطلاعات فروشگاه و برنامه دکمه ساخت اپلیکیشن نمایان خواهد شد

  build


  همچنین یک client_id و یک secret_key نیز در احتیار شما قرار میگیرد که برای فعال کردن افزونه مورد استفاده قرار میگیرد
  پس از دانلود و نصب افزونه فروشگاهی اپینواستودیو در وب سایت وردپرسی خود با استفاده از این کلیدها میتوانید افزونه را فعال کنید

  build